Za sekundy zostaniesz przekierowany na nową stronę OFERTA FOTOPRESS.

FOTOGRAFIA LOTNICZA

LOTNICZA SESJA ZDJĘCIOWA WSKAZANYCH OBIEKTÓW

 • - sesja obejmuje wykonanie ok. 60 zdjęć lotniczych pod różnym kątem i z różnej wysokości,
 • - zdjęcia są wykonywane techniką cyfrową w wysokiej rozdzielczości ok. 21 mln pikseli,
 • - zdjęcia są dostarczane w postaci plików JPG lub RAW, co pozwala na zapis w dowolnym formacie i pełne wykorzystanie ich wysokiej rozdzielczości do dużych powiększeń oraz obróbkę bez kompresowania,
 • - prace mogą być dodatkowo przekazywane w formie powiększeń w formacie 20x30 zamieszczonych w albumie,
 • - oferta obejmuje koszty użytkowania samolotu, wykonanie zdjęć i ich wstępną obróbkę oraz prawa autorskie i wydawnicze.

Termin wykonania zamówienia jest zależny od pogody, przy sprzyjających warunkach meteorologicznych do 14 dni od złożenia zamówienia.

DOKUMENTACJA LOTNICZA

Pozwala na przedstawienie kolejnych etapów budowy, pomaga jednoznacznie ocenić postęp robót, ułatwia kontrolę zgodności prowadzonych prac z harmonogramem. Stanowi podstawowy i niepodważalny element dokumentacji budowy i obejmuje:
 • - wykonanie serii lotniczych sesji zdjęciowych np. w cyklu miesięcznym,
 • - sesje realizowane w cyklu miesięcznym są wykonywane w tym samym dniu miesiąca lub, w wypadku złej pogody, w najbliższym dniu pozwalającym na poprawne wykonanie zdjęć,
 • - każda sesja obejmuje wykonanie ok. 60 zdjęć lotniczych pod różnym kątem i z różnej wysokości,
 • - zdjęcia są wykonywane techniką cyfrową w wysokiej rozdzielczości,
 • - zdjęcia są dostarczane w postaci plików JPG lub RAW, co pozwala na pełne wykorzystanie ich wysokiej rozdzielczości do dużych powiększeń i obróbkę bez kompresowania,
 • - oferta obejmuje koszty użytkowania samolotu, wykonanie zdjęć i ich wstępną obróbkę oraz prawa autorskie i wydawnicze.

Przy powtarzających się sesjach proponujemy specjalne zniżki. Wykonanie albumu z odbitkami jest możliwe za ewentualna dodatkowa opłatą. Termin wykonania zamówienia jest zależny od pogody, przy sprzyjających warunkach meteorologicznych do 14 dni od złożenia zamówienia.

POJEDYNCZE ZDJĘCIA LOTNICZE Z ARCHIWUM AGENCJI
LUB WYKONANE NA ZAMÓWIENIE


Oferta obejmuje koszty samolotu, wykonanie zdjęć i ich wstępną obróbkę oraz prawa autorskie i wydawnicze. W przypadku zdjęć z archiwum realizacja zamówienia do 4 dni, w przypadku zdjęć wykonywanych na zamówienie termin wykonania zamówienia jest zależny od pogody, do 30 dni od złożenia zamówienia. Koszt gotowego zdjęcia 400 zł plus VAT.

W oparciu o zdjęcia z lotu ptaka zrealizowaliśmy materiały zarówno do albumów fotograficznych, serii wystaw, jak i do dokumentacji szeregu przedsięwzięć inwestycyjnych, przemysłowych, handlowych i innych. Zdjęcia lotnicze pozwalają znakomicie przedstawić walory przyrodnicze i architektoniczne terenów, miejsc którymi pragnie się zainteresować inwestorów, a także pomagają jednoznacznie ocenić postęp robót, ułatwiają kontrolę zgodności prowadzonych prac z harmonogramem.
Z wykonanych przez nas lotniczych zdjęć dokumentacyjnych skorzystało do tej pory wiele firm budowlanych oraz inwestorów, m.in. Fabryka Opla, PORR-Hochbau AG, PRINŻ, DIMEG Inwestmen, centra handlowe M-1, Praktiker, IKEA, Geant, budowniczowie wielkich inwestycji takich jak: DTŚ, Silesia City Center, władze samorządowe gmin, a także wydawcy i architekci.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

tel./faks 32/253 90 91, 602 213 983
Zapraszamy do współpracy
FOTOPRESS Janusz Moczulski

Janusz Moczulski - zdjęcia lotnicze - fotografia lotnicza - tel. 602 213 983
fot@fotopress.pl